O nas

O firmie

Firma SOLUTION TRUCKS zajmuje się dystrybucją używanych samochodów ciężarowych, naczep, przyczep, jak również nowych części i podzespołów.

Środki transportu

Głównym rynkiem pochodzenia naszych pojazdów jest rynek FRANCUSKI.
Łączymy potrzeby polskich firm transportowych z naszą urozmaiconą i rozległą siecią wyłącznych partnerów z całej Francji, z którymi współpracujemy już od wielu lat.
Ta długoterminowa współpraca z rozbudowaną siecią naszych partnerów zapewnia najszybszy dostęp do najciekawszych ofert oraz atrakcyjne warunki cenowe.

W ramach dystrybucji nowych pojazdów nasza Firma ściśle współpracuje z francuskim liderem na rynku cystern MAGYAR, z największym hiszpańskim producentem naczep LECITRAILER oraz z niemieckim producentem KOGEL.

MAGYARLECITRAILER KOGEL

Oferujemy zarówno pojazdy standardowe, jak i specjalistyczne. Spośród wielu naszych atutów dwa odgrywają kluczową rolę: kompleksowość obsługi oraz możliwości realizacji najbardziej nietypowych zamówień.
W zakresie środków transportu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Nasze indywidualne podejście do naszych kontrahentów gwarantuje fachową analize potrzeb i znalezienie satysfakcjonujacych rozwiazań.

Nasza firma działa w dwojaki sposób:

  • Oferujemy wyselekcjonowane pojazdy dostępne bezpośrednio do sprzedaży.
  • Wyszukujemy używane pojazdy na podstawie specyfikacji Klienta – ten model stosujemy najczęściej w przypadku pojazdów niestandardowych.

Wszystkie oferowane przez nas używane środki transportu badane są w autoryzowanych serwisach i stacjach diagnostycznych, co daje gwarancję bardzo dobrego stanu technicznego i możliwości eksploatacji bezpośrednio po zakupie.

Części i podzespoły

solurion-mapa-partnerow3Oferujemy ponadto kompleksowy dostęp do oryginalnych części zamiennych do naczep i przyczep oraz specyficzne podzespoły większości marek francuskich, przede wszystkim: FRUEHAUF, TRAILOR, BENALU, GT-GENERAL TRAILERS, SAMRO, KAISER, ACTM, LOUAULT, VEREM, CASTERA …

Zapewniamy szybką realizację zamówień i konkurencyjne ceny.