Nowe

Dystrybutor nowych naczep i przyczep

magyar-logo2Cysterny do przewozu paliwMAGYAR to europejski lider na rynku cystern. Firma powstała w 1945 roku we Francji i specjalizuje się w rozwiązaniach przeznaczonych do transportu produktów płynnych. Oferuje pojazdy do transportu artykułów spożywczych, mleka, produktów chemicznych, paliw oraz bitumu.
MAGYAR produkuje zabudowy-cysterny do samochodów ciężarowych, naczepy, przyczepy. Ofertę uzupełniają cysterny na wagonach
i nadwozia wymienne. Wieloletnie doświadczenie pozwala zaoferować Państwu produkty o najwyższej jakości.

linia

lecitrailer-logo2Naczepy chłodnieLECITRAILER to największy hiszpański producent naczep i przyczep. Dzięki zdobytemu doświadczeniu na przestrzeni lat firma posiada szeroką gamę produktów dedykowanych do transportu drogowego.
LECITRAILER w swojej ofercie posiada m. in.: naczepy kurtynowe, skrzyniowe, platformy, furgony, naczepy chłodnie, naczepy podkontenerowe, wywrotki stalowe oraz aluminiowe, naczepy niskopodwoziowe i specjalistyczne.
Wykwalifikowani pracownicy oraz duże możliwości fabryk pozwalają zrealizować każde zamówienie.

linia

kogel-logo2Naczepy kurtynoweKOGEL od 1934 roku zajmuje się produkcją pojazdów użytkowych. Długoletnie doświadczenie w konstruowaniu oraz produkcji naczep, przyczep oraz zabudów pojazdów pozwala zrealizować zamówienia dla nowoczesnego transportu drogowego.
Pozycję marki na rynku międzynarodowym KOGEL zapewnił sobie produkując pojazdy dla branży spedycyjnej oraz budowlanej m.in.: naczepy i przyczepy skrzyniowe i furgonowe w transporcie dalekobieżnym dostosowane do rożnych branż, pojazdy niskopodwoziowe oraz wywrotki.